lt

Blog Hair
News, gossip, news and information about the world of hair

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Blog Hair


Blog Hair : Dienoraštis apie viską mes ò, kuris padengia plaukus, kiekvienas gali turėti savo nuomonę, kalbėti apie produktų, objektų, pavyzdžiui, plokštės, plaukų džiovintuvai ir lygintuvai, pasakykite savo patirtimi apie tai, kaip galima rasti kirpykla, o ne kitą. È dienoraščio temos apie plaukus, kiekvienas gali turėti savo nuomonę: kalbėti apie produktus, daiktus, priemones, tokias kaip adatų, plokštelių ir volai. È taip pat galite kalbėtis apie savo patirtį, technika, atlikus eksperimentą arba kaip è rasti kirpykla, o ne kitą. Apie plaukų è erdvę internete, kur è galite pasakykite ir dalis istorijos, patirtimi ir mintimis iš visoje Italijoje, dλl kurio plaukai, grožio salonai, profesionalai ir mėgėjai, produktai, iniciatyvų ir renginių dienoraštį. Italijoje yra tūkstančiai dienoraščių plaukų argumentas, kiekvienas rašo savo nuomonę laisvai šia tema daug diskutuojama ir įdomios. Niekas iš tikrųjų nežino, kiek yra šiandien, bloggers Italijoje: kai kalbame apie kelis tūkstančius. Bet tik pažvelgti į savo svetaines, taip pat é tiems plotams, kurie yra vadinami \"Dienoraščiai\" suprasti, kad yra daug žmonių, kurie u pi - kaip sakoma-\"laikyti\" Dienoraštis internete. Kai kurių kitų žinomų kirpėjai negirdėto ir. Sujungti visus, noras palikti pėdsakų save ir savo idėjas. à, kad pastarosios būtinybė, kuri tampa būtina, kai yra kitų būdų, kaip pasakyti ne ten ò, kurios vyksta aplink mus. Galų gale jūs galėsite tikėtis à pi pi u ir u populiarus žurnalas atnaujinamas, bet svarbiausia è galėtų bendrauti a new Area, be jokių apribojimų. Mes kalbame apie viską mes ò, kuri apima plaukų plaukų dienoraštį, kiekvienas gali turėti savo nuomonę, kalbėti apie produktų, objektų, pavyzdžiui, plokščių, džiovintuvai ir lygintuvai, papasakok savo patirtimi apie kaip jums rasti kirpyklą, o ne kitą.

Encyclopaedic hair website

Blog Hair capelli Blog Hair acconciature Blog Hair estetica Blog Hair moda-capelli Blog Hair salute Blog Hair parrucchieri

Blog Hair - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Blog Hair, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Blog Hair, Globelife, fair hair, brand hair products, hairdressing sector, companies dyes hair, professional hair products manufacturers, factory lines products for third parties, private label, hair accessories, retailers hairdresser products.
Blog Hair, wholesale sellers hair products, dealers products for hairdressers, agents hairdressers, beauty salons, market research in the field of hair fashion, equipment for hairdressers, hair thickening, information hair, news hairdressing products, furniture stores hairstyle.
Blog Hair, imports and exports, hairdressing supplies

Gossip & News

19 Dec 18
 

Collection: Frame of Mind
Ph: Bo Egestroem
Make-up: Anne Staunsager
Stylist: Mai Svanhvit

hair-collections

19 Dec 18

Rafael Bueno

 

XVIII collection shows four proposals in which different forms and textures are worked on the hair, joining the weaving and braiding techniques. Styles and accessories are ostentatious, showing the luxury as a relevant aspect of the collection. As for the colour, natural tones are combined, working on white, copper and black that highlight certain details of the weaving and braiding techniques used. XVIII is inspired by the union of combining the fusion of styles, both weaving and braiding techniques, the contrast of textures and the movement of hair, a collection featuring a woman in which strength and power are united.

Collection: XVIII
Hair Assistant: Moyses Utrera
Ph: Alberto Zaldivar
Make-up: Lulu Perez
Stylist: Desire Espinosa and Xisxo Morales
Models: Elva and Baira

hair-collections

18 Dec 18

i 20 MIGLIORI PRODOTTI
professionali per capelli

GUIDA ALL ACQUISTO

BEAUTY Bazar

18 Dec 18
 

This collection gives a nod to the style of lighting used in his classic old school black & white images by renowned Sixties photographer David Bailey, but, with a contemporary feel. The hair is an amalgamation traditional skin fade, graphic cuts and soft texturising but enhanced with various styling products for a strong finished look.

Collection: Bailey
Ph: Desmond Murray
Make-up: Jo Sugar

hair-collections

18 Dec 18

Ivan Rodriguez

 

Collection: Weavers of Ideas
Ph: Jell Loya
Make-up: Thessa Peralta

hair-collectionsEnter in Blog Hair